úterý 8. března 2011

Jsem anděl - Kometka

Jsem Anděl!
Vím to a vždycky jsem to věděla, jen jsem na to prostě zapomněla…nechala jsem samu sebe zapomenout na to jakou jsem nádhernou bytostí… vzpomněla jsem si a uvědomila si spoustu věcí co mě bolí..co mě tíží.. čím sama sebe svazuji..čeho se to na sobě dopouštím… slova vyřčená ve videu mě oslovila takovou prudkou silou že jsem začala plakat a prosila Boha o odpuštění:
Bože odpust mi, že jsem zapomněla
Bože odpust mi, že jsem se ztratila
Bože na chvíli jsem si uvědomila
Jak nádhernou bytostí jsem s Tebou byla
Vracím se k Tobě Bože
VÍM TO!!! Protože…
Mé oči plné slz jsou
Z očí na dlaně kanou
Tolik smutku a radosti zároveň
Bože vzplála ve mně pochodeň
Cítím silné vzrušení
Jsi to TY BOŽE mé souznění .
Děkuji Zdeňka
Pomáhat je smysl mého života, právě proto jsem se rozhodla, že přijdu na tento svět…

Žádné komentáře:

Okomentovat